Sprzedaj Samochód! z Proskupaut.pl to proste i przyjemne!

image

Wypełnij Formularz

Zgłoś nam chęć sprzedaży swojego samochodu za pomocą specjalnie przygotowanego formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń do nas.

image

Zapoznaj się z ofertą

Jeśli wypełniłeś formularz odczekaj 1h a następnie sprawdź e-maila – znajdziesz tam ofertę zakupu Twego pojazdu przygotowaną przez rzeczoznawcę.

image

Jeśli oferta Tobie odpowiada wyślij do nas e-maila lub zadzwoń. Możesz umówić się na spotkanie w jednaj z naszych siedzib: Wrocławiu, Poznaniu, Gliwicach, Katowicach, Łodzi lub dowolnym miejscu. Nasz konsultant przyjedzie do Ciebie z gotówką

 

Sprzedaż samochodu w skupie - warto czy nie?

Od kilku lat wtórny rynek samochodów jest stosunkowo silnie nasycony. To powoduje, że sprzedaż samochodu używanego za rozsądną cenę jest stosunkowo trudna. Wiele osób oczekuje, że sprzeda swój używany samochód w ciągu kilku dni, najdalej w ciągu miesiąca. Tymczasem wiele samochodów szuka swoich nabywców przez kilka miesięcy. Skupy samochodów natomiast kupują auta od ręki, płacą za nie gotówką i gwarantują samodzielny odbiór samochodu bezpośrednio z miejsca zamieszkania sprzedającego. Czy zatem sprzedaż w skupie samochodowym jest opłacalna? Czy sprzedający straci na tym dużą lub niewielką sumę, a może nie straci wcale? Warto sobie na te pytania odpowiedzieć, zanim podejmie się decyzję.

 

Read more ...

Obowiązki kupującego i sprzedawcy podczas sprzedaży samochodu

W transakcji sprzedaży samochodu uczestniczą dwie strony — kupujący oraz sprzedający. Zarówno osoba sprzedająca jak i nabywająca pojazd jest zobowiązana do załatwiania kilku formalności. W tym celu należy się udać do trzech różnych instytucji. Jest to Urząd Skarbowy, Wydział Komunikacji oraz Zakład Ubezpieczeń. Warto pamiętać, że w Polsce ubezpieczenie OC, czyli „Odpowiedzialność Cywilna”, jest obowiązkowym ubezpieczeniem i obejmuje każdego posiadacza samochodu, który chce go aktywnie użytkować.

 

Read more ...

Jak wybrać skup aut – czyli komu warto sprzedać auto? Jak sprzedać auto bezpiecznie oraz na co uważać podczas sprzedaży samochodu.

Zwykle nasza czujność jest wzmożona podczas kupna samochodu. Powszechnie wiadomo, że kupując samochód musimy uważać praktycznie na wszystko poczynając od sprawdzenia dokumentacji, historii serwisowej, legalności pochodzenia no i oczywiście stanu technicznego samochodu. Kupując samochód często z tego powodu korzystamy z pomocy fachowca, auto serwisu lub salonu samochodowego który pomaga nam zweryfikować stan techniczny samochodu.

A jak się ma sytuacja podczas sprzedaży samochodu. Tutaj sprawa na pierwszy rzut oka wydaje się oczywista.

Read more ...

ProSkupAut nowy oddział w Łodzi już otwarty !

Zapraszamy do nowo otwartego oddziału firmy ProSkupAut w Łodzi. Największej w Polsce firmy trudniącej się obrotem samochodami używanymi zarejestrowanymi w Polsce. Od dziś sprzedaż samochodu będzie możliwa dla mieszkańców Łodzi oraz całego województwa Łódzkiego na warunkach lepszych niż kiedykolwiek wcześniej. Do Państwa dyspozycji oddajemy 7 mobilnych przedstawicieli handlowych którzy dojadą w wybrane przez sprzedającego miejsce w celu bezpłatnej oraz niezobowiązującej wyceny samochodu a także w razie akceptacji naszej propozycji natychmiastowego odkupu auta za gotówkę.

Read more ...

Informacje dla sprzedających

 

 Skup samochodów prowadzi:

  • Skup aut wszystkich marek za gotówkę
  • Skup aut używanych oraz prawie nowych
  • Samochodów zarejestrowanych w Polsce
  • Kupujemy auta nie starsze niż rok 1998 r.
  • Kupujemy także auta luksusowe
  • Pracujemy od godz. 9.00 do 18.00
  • BEZPŁATNA WYCENA ONLINE