Sprzedaj Samochód! z Proskupaut.pl to proste i przyjemne!

image

Wypełnij Formularz

Zgłoś nam chęć sprzedaży swojego samochodu za pomocą specjalnie przygotowanego formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń do nas.

image

Zapoznaj się z ofertą

Jeśli wypełniłeś formularz odczekaj 1h a następnie sprawdź e-maila – znajdziesz tam ofertę zakupu Twego pojazdu przygotowaną przez rzeczoznawcę.

image

Jeśli oferta Tobie odpowiada wyślij do nas e-maila lub zadzwoń. Możesz umówić się na spotkanie w jednaj z naszych siedzib: Wrocławiu, Poznaniu, Gliwicach, Katowicach, Łodzi lub dowolnym miejscu. Nasz konsultant przyjedzie do Ciebie z gotówką

 

Skup samochodów – dlaczego warto ? ( opinie skup aut Wrocław proskupaut.pl )

Jak wygląda sprzedaż samochodu

Rok 2013 r. okazał się bardzo trudnym okresem na rynku motoryzacyjnym. Kiedy sprzedaż nowych samochodów utrzymuje się od kilku lat na tym samym niskim pułapie, sytuacja na rynku samochodów używanych z roku na rok wygląda znacznie gorzej. Polacy od 2004 r. impotują do Polski samochody używane z zachodu poprzez co rynek w chwili obecnej nasycił się do granic możliwości. W związku z powyższym sprzedaż samochodu używanego stała się bardzo trudna oraz czasochłonna. Kupujący mają w czym wybierać poprzez co samochody w gorszym stanie technicznym lub z widocznymi mankamentami blacharskimi lub tez technicznymi są towarem który sprzedać bardzo ciężko. Sprzedający który zdecydował o sprzedaży swojego samochodu używanego musi liczyć się z długim oczekiwaniem na Klienta a do tego osoby zainteresowane kupnem z pewnością na miejscu domagać się będą auta w bardzo dobrym stanie technicznym. Jak więc sprzedać samochód szybko i przy minimalnym zaangażowaniu w obecnej sytuacji? Wiele osób decyduje się na wstawienie samochodu do autokomisu i poprzed to scedowanie czynności związanych z rozmową z kupującymi czy też prezentacją auta na właściciela autokomisu…

 

Autokomis – czyli niepewna przyszłość naszego auta

Wiele osób zrezygnowanych długotrwałą sprzedaży samochodu decyduje się powierzyć swój samochód pośrednikowi którego zadaniem będzie zlokalizowanie Klienta na samochód którego sami nie możemy sprzedać. Niektórzy w ogóle nie podejmują się samodzielnej sprzedaży samochodu tylko od razu wstawiają samochód do komisu samochodowego. Wszystko wydaje się proste i bezpieczne gdyż komisy podczas zawierania umowy komisowej obiecują nam szybkie sprzedanie naszego samochodu. Zastanawiające bywa jak to się dzieje, że sami nie możemy sprzedać naszego auta w danej cenie a tu komis samochodowy oferuje sprzedaż naszego samochodu szybką i skuteczną pomimo dodania do naszej ceny jeszcze własnej prowizji. Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. W obecnych czasach autokomisy nie zarabiają już na sprzedaży aut Klientów – cała filozofia polega na tym aby posiadać w autokomisie jak najwięcej samochodów – aby ściągnąć jak najwięcej kupujących, jednak docelowo autokomisy w pierwszej kolejności sprzedają samochody których są właścicielami i które np. samodzielnie sprowadzili z Niemiec. Nasz samochód ma jedynie urozmaicić ofertę – jeśli jest to auto atrakcyjne to z pewnością wielu Klientów zechce do niego wsiąść albo nawet się przejechać ale szanse na zakup są minimalne. Wstawiając samochód do autokomisu musimy także pamiętać, że nowoczesne samochody są nszpikowane elektoroniką i długotrwały postój pod chmurką jest dla nich bardzo szkodliwy, podobnie jak dla elementów gumowych zawieszenia, tarcz oraz klocków hamulcowych. Wszystko to sprowadza się do tego – że w przypadku kiedy sprzedaż samochodu w autokomisie nie przyniesie efektu istnieje duże prawdopodobieństwo, że odbierzemy nasz samochód w stanie dużo gorszym niż wcześniej i jeszcze przed sprzedażą będziemy zmuszeni do poczynienia kolejnych inwestycji w auto.

Skup aut – sprzedaż szybka i bezpieczna

Skup samochodów to kolejna alternatywa dla osób które chą sprzedać auto szybko, bezpiecznie i przede wszystkim uzyskać gotówkę od ręki. www.proskupaut.pl – to jeda z największych firm prowadzących skup samochodów w Polsce – swoje siedziby firma posiada w miastach takich jak Wrocław, Poznań, Warszawa, Łódź czy  Katowice a dzięki mobilnym przedstawiciela oferuje także skup w miastach oddalonych nawet o 100 km od miejscowości wymienionych powyżej. Skup aut to rozwiązanie które – jest najszybsze – gdyż już w dniu decyzji o sprzedaży samochodu istnieje możliwość otrzymania gotówki za dowolny samochód.

Skup samochodów jak to działa?

Aby sprzedać samochód wystarczy wypełnić formularz sprzedaży samochodu dostępny na stronie http://www.proskupaut.pl/wycena-online a następnie poczekać na kontakt ze strony rzeczoznawcy samochodowego który przedstawi ofertę odkupu naszego auta lub też skontaktować się z firmą telefonicznie pod nr infolinii 791 15 15 19 – firma szybko przygotuje propozycję odkupu naszego samochodu i w razie gdy będzie ona do zaakceptowania ustali z właścicielem termin sprzedaży. W większości przypadków każde auto można sprzedać już nawet 2h od momentu kontaktu z przedstawicielem firmy.

Zniszczone, zadbane ale także luksusowe

Skup aut to firma która odkupi każdy rodzaj, model oraz marke samochodów – nie należy jednak kojarzyć tej firmy ze złomowaniem samochodów. ProskupAut.pl odkupuje auta które nie są starsze niż rocznik 1998 r. i nadają się do dalszej odsprzedaży. Szczególnie chętnie kupowane są auta kilkuletnie a także luksusowe.

Od osób prywatnych oraz od firm

Skup samochodów dotyczy aut od osób prywatnych ale także skupu samochodów firmowych. Proskupaut.pl odkupi każdy samochód a także każdą ilość aut z floty samochodowej danej firmy. Wystarczy się z nami skontaktować za pomocą formularza dostępnego na stronie lub telefonicznie

 

Informacje dla sprzedających

 

 Skup samochodów prowadzi:

  • Skup aut wszystkich marek za gotówkę
  • Skup aut używanych oraz prawie nowych
  • Samochodów zarejestrowanych w Polsce
  • Kupujemy auta nie starsze niż rok 1998 r.
  • Kupujemy także auta luksusowe
  • Pracujemy od godz. 9.00 do 18.00
  • BEZPŁATNA WYCENA ONLINE