Sprzedaj Samochód! z Proskupaut.pl to proste i przyjemne!

image

Wypełnij Formularz

Zgłoś nam chęć sprzedaży swojego samochodu za pomocą specjalnie przygotowanego formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń do nas.

image

Zapoznaj się z ofertą

Jeśli wypełniłeś formularz odczekaj 1h a następnie sprawdź e-maila – znajdziesz tam ofertę zakupu Twego pojazdu przygotowaną przez rzeczoznawcę.

image

Jeśli oferta Tobie odpowiada wyślij do nas e-maila lub zadzwoń. Możesz umówić się na spotkanie w jednaj z naszych siedzib: Wrocławiu, Poznaniu, Gliwicach, Katowicach, Łodzi lub dowolnym miejscu. Nasz konsultant przyjedzie do Ciebie z gotówką

 

ProSkupAut nowy oddział w Łodzi już otwarty !

Zapraszamy do nowo otwartego oddziału firmy ProSkupAut w Łodzi. Największej w Polsce firmy trudniącej się obrotem samochodami używanymi zarejestrowanymi w Polsce. Od dziś sprzedaż samochodu będzie możliwa dla mieszkańców Łodzi oraz całego województwa Łódzkiego na warunkach lepszych niż kiedykolwiek wcześniej. Do Państwa dyspozycji oddajemy 7 mobilnych przedstawicieli handlowych którzy dojadą w wybrane przez sprzedającego miejsce w celu bezpłatnej oraz niezobowiązującej wyceny samochodu a także w razie akceptacji naszej propozycji natychmiastowego odkupu auta za gotówkę.

Jak wygląda sprzedaż samochodu w skupie aut?

Sprzedaż samochodu w naszym skupie aut nie różni się znacząco od sprzedaży samochodu każdemu innemu prywatnemu Klientowi. Z tym, że my jako Klienci jesteśmy konkretnie zainteresowani kupnem każdego samochodu nie starszego niż 12 lat. Nasza propozycja jest zdecydowana dlatego działamy szybko i jesteśmy w stanie dojechać do każdego sprzedającego w średnim czasie nie dłuższym niż 2h ( max czas dojazdu 24h). Sama sprzedaż opiera się na krótkich oględzinach samochodu dokonanych przez naszych rzeczoznawców, przedstawieniu naszej propozycji cenowej a w razie jej akceptacji – natychmiastowego odkupu samochodu za gotówkę. Oby nasze rozwiązania były jeszcze bardziej wygodne działamy 7 dni w tygodniu.

Jakie auta kupujemy?

Kupujemy samochody każdego rodzaju osobowe, dostawcze, luksusowe, nietypowe i inne. Warunki jakie musi spełniać samochód to być na chodzie oraz nie może być starszy niż 12 lat.

Od czego zacząć?

Aby sprzedać samochód szybko i wygodnie w naszej firmie prosimy na wstępie o wypełnienie formularza sprzedaży samochodu dostępnego tutaj: http://www.proskupaut.pl/wycena-online . Po analizie zgłoszenia prześlemy Państwu na maila informacje o naszej propozycji cenowej zakupu samochodu oraz dodatkowe informacje kontaktowe do przedstawiciela prowadzącego sprawę.

Gdzie działamy?

ProSkupAut.pl posiada liczne oddziały na trenie całego kraju – posiadamy odział w Łodzi którego przedstawiciele są w stanie szybko odkupić każdy samochód w następujących przykładowych miejscowościach:  Bełchatów, Łowicz, Pabianice, Kutno, Piotrków Trybunalski, Sieradź, Skierniewice,  Sulejów, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Zduńska Wola, Zgierz i wszystkie inne miejscowości w odległości do 150km od Łodzi

Informacje dla sprzedających

 

 Skup samochodów prowadzi:

  • Skup aut wszystkich marek za gotówkę
  • Skup aut używanych oraz prawie nowych
  • Samochodów zarejestrowanych w Polsce
  • Kupujemy auta nie starsze niż rok 1998 r.
  • Kupujemy także auta luksusowe
  • Pracujemy od godz. 9.00 do 18.00
  • BEZPŁATNA WYCENA ONLINE