Sprzedaj Samochód! z Proskupaut.pl to proste i przyjemne!

image

Wypełnij Formularz

Zgłoś nam chęć sprzedaży swojego samochodu za pomocą specjalnie przygotowanego formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń do nas.

image

Zapoznaj się z ofertą

Jeśli wypełniłeś formularz odczekaj 1h a następnie sprawdź e-maila – znajdziesz tam ofertę zakupu Twego pojazdu przygotowaną przez rzeczoznawcę.

image

Jeśli oferta Tobie odpowiada wyślij do nas e-maila lub zadzwoń. Możesz umówić się na spotkanie w jednaj z naszych siedzib: Wrocławiu, Poznaniu, Gliwicach, Katowicach, Łodzi lub dowolnym miejscu. Nasz konsultant przyjedzie do Ciebie z gotówką

 

Katowice

Kupujemy samochody za gotówkę – PROSKUPAUT

Jeśli chcesz sprzedać auto szybko skontaktuj się ze skupem aut w Katowicach Proskupaut. Jesteśmy profesjonalną firmą która od 7 lat oferuje skup samochodów na terenie całej Polski. Kupujemy samochody nie starsze niż 10 lat w dowolnym stanie technicznym. Jako jedna z niewielu firm w Polsce kupujemy także każdy rodzaj aut luksusowych. Jesteśmy zainteresowani samochodami osobowymi, dostawczymi oraz ciężarowymi.

Sprzedaż samochodu w Proskupaut to prosta i bezpieczna transakcja. Wystarczy wypełnić formularz sprzedaży samochodu na naszej stronie oraz poczekać na kontakt z naszej strony. Przygotujemy propozycję zakupu i jeśli zostanie zaakceptowana błyskawicznie pojawimy się w wyznaczonym miejscu aby odkupić samochód.

Kupimy także samochody luksusowe

Nasza firma działa na terenie całego Śląska – jesteśmy w stanie odkupić dowolny samochód nawet w dniu zgłoszenia. Nasi przedstawiciele dojadą we wskazane miejsce oraz dokonają transakcji płacąc gotówką lub też wpłacając gotówkę na konto bankowe

Informacje dla sprzedających

 

 Skup samochodów prowadzi:

  • Skup aut wszystkich marek za gotówkę
  • Skup aut używanych oraz prawie nowych
  • Samochodów zarejestrowanych w Polsce
  • Kupujemy auta nie starsze niż rok 1998 r.
  • Kupujemy także auta luksusowe
  • Pracujemy od godz. 9.00 do 18.00
  • BEZPŁATNA WYCENA ONLINE