Sprzedaj Samochód! z Proskupaut.pl to proste i przyjemne!

image

Wypełnij Formularz

Zgłoś nam chęć sprzedaży swojego samochodu za pomocą specjalnie przygotowanego formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń do nas.

image

Zapoznaj się z ofertą

Jeśli wypełniłeś formularz odczekaj 1h a następnie sprawdź e-maila – znajdziesz tam ofertę zakupu Twego pojazdu przygotowaną przez rzeczoznawcę.

image

Jeśli oferta Tobie odpowiada wyślij do nas e-maila lub zadzwoń. Możesz umówić się na spotkanie w jednaj z naszych siedzib: Wrocławiu, Poznaniu, Gliwicach, Katowicach, Łodzi lub dowolnym miejscu. Nasz konsultant przyjedzie do Ciebie z gotówką

 

Łódź

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży samochodu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego skup aut. Kupujemy samochody wszelkich marek w tym także luksusowe. Kupjemy auta nie starsze niż 10 lat. Interesują nas samochody wszelkiego rodzaju w tym także auta luksusowe

Nasza działalność obejmuje całe województwo Łódzkie. Nasi partnerzy oferują skup samochodów na terenie miast: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów – do wszystkich miejscowości nasi przedstawiciele dojadą szybko aby odkupić Państwa samochód.

Sprzedaj auto szybko w Łodzi

Jeśli chcesz szybko sprzedać auto w najlepszej cenie sprawdz informacje na naszej stronie, wypełnij formularz i poczekaj na kontakt z naszej strony. W ciągu kilkunastu miniut przedstawimy Ci bardzo dobrą propozycję odkupu Twojego samochodu.

Autokomis ?

Nie musisz już wstawiać samochodu do autokomisu i oczekiwać na Klienta. Sprzedaż samochodu w naszym skupie aut jest szybsza oraz bezpieczniejsza. Gotówkę otrzymasz od ręki nawet już w dniu pierwszego kontaktu z nami.

Informacje dla sprzedających

 

 Skup samochodów prowadzi:

  • Skup aut wszystkich marek za gotówkę
  • Skup aut używanych oraz prawie nowych
  • Samochodów zarejestrowanych w Polsce
  • Kupujemy auta nie starsze niż rok 1998 r.
  • Kupujemy także auta luksusowe
  • Pracujemy od godz. 9.00 do 18.00
  • BEZPŁATNA WYCENA ONLINE