Sprzedaj Samochód! z Proskupaut.pl to proste i przyjemne!

image

Wypełnij Formularz

Zgłoś nam chęć sprzedaży swojego samochodu za pomocą specjalnie przygotowanego formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń do nas.

image

Zapoznaj się z ofertą

Jeśli wypełniłeś formularz odczekaj 1h a następnie sprawdź e-maila – znajdziesz tam ofertę zakupu Twego pojazdu przygotowaną przez rzeczoznawcę.

image

Jeśli oferta Tobie odpowiada wyślij do nas e-maila lub zadzwoń. Możesz umówić się na spotkanie w jednaj z naszych siedzib: Wrocławiu, Poznaniu, Gliwicach, Katowicach, Łodzi lub dowolnym miejscu. Nasz konsultant przyjedzie do Ciebie z gotówką

 

Poznań

Proskupaut – kupujemy auta nie starsze niż 10 lat

Proskupaut w Poznaniu oferuje mieszkańcą Poznania oraz woj. Wielkopolskiego skup samochodów za gotówkę. Skup aut to szybkie oraz wygodne rozwiązanie dla osób którym zależy na szybkiej oraz wygodniej sprzedaż samochodu od ręki i za gotówkę.

Proskupaut oferuje kupno aut NIE STARSZYCH niż 10 lat. Kupujemy samochody każdego rodzaju ale na chodzie. Szczególnie interesują nas samochody zadbane, także prawie nowe oraz luksusowe za które oferujemy najwyższe w Polsce stawki. Proskupaut to nie autokomis – zasada naszego działania polega na szybkich transakcjach odkupu aut za gotówkę. Zależy nam aby sprzedaż przebiegała szybko oraz wygodnie dla sprzedającego dlatego jesteśmy w stanie dojechać po każdy samochód w miejsce wskazane przez sprzedającego. Posiadamy swoich mobilnych przedstawicieli w Poznaniu ale także w takich miastach jak: Kalisz, Konin, Piław, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno.

Poznań – kupimy Twoje auto

Jeśli chcesz sprzedać samochód bardzo szybko i w korzystnej cenie skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego na stronie gdzie podasz podstawowe informacje. Nasz rzeczoznawca po ok 20 min prześle na wskazanego e-maila propozycję odkupu samochodu.

Informacje dla sprzedających

 

 Skup samochodów prowadzi:

  • Skup aut wszystkich marek za gotówkę
  • Skup aut używanych oraz prawie nowych
  • Samochodów zarejestrowanych w Polsce
  • Kupujemy auta nie starsze niż rok 1998 r.
  • Kupujemy także auta luksusowe
  • Pracujemy od godz. 9.00 do 18.00
  • BEZPŁATNA WYCENA ONLINE